By zapewnić naszym klientom kompleksową usługę dotyczącą sprzątania posiadamy własne podnośniki koszowe, gdzie zasięg prac wynosi do 20 metrów. Zwyżki stosujemy głownie podczas mycia okien i fasad, drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych, wycinki drzew oraz pielęgnacji zieleni.

Wynajem podnośników - zaplecze sprzętowe, jakim dysponujemy, pozwala nam na dobór najodpowiedniejszego urządzenia dla Państwa potrzeb. Nasze podnośniki posiadają aktualne badania techniczne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykorzystujemy najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania techniczne. Dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy w każdej chwili służą Państwu pomocą i fachowym doradztwem technicznym. Gwarantujemy sprawną i terminową realizację zlecenia.
Koszt wynajmu – 80 zł/h.

Mycie alpinistyczne i wodą demineralizowaną stosujemy gdy nie mamy możliwości mycia z drabin lub rusztowań. Dzięki myciu i płukaniu uzyskujemy czystą nieskazitelnie powierzchnię. Technologia ta eliminuje smugi nawet podczas czyszczenia nasłonecznionych i nagrzanych powierzchni. Dzięki użyciu wody demineralizowanej powierzchnia pozostaje dłużej czysta. Posiadamy również grupę wyspecjalizowanych alpinistów.

Pranie dywanów wykonujemy na wiele sposobów, uzależniając rodzaj stosowanego sprzętu od stopnia zabrudzenia i jakości wykładziny. Pranie odbywa się poprzez dobranie odpowiedniej chemii oraz maszyny piorącej do rodzaju materiału z jakiego jest wykonana wykładzina bądź dywan. Najczęściej używaną metodą jest pranie ekstrakcyjne, wykładzina jest gotowa do użytkowaniu już po 2-4 godzinach od momentu zakończenia prac. Metoda ta jest polecana przede wszystkim w biurach, gdyż bardzo dobrze usuwa piach zalegający wewnątrz włókien, normalne odkurzanie nie jest w stanie go usunąć. Drugą metodą jest pranie na sucho, czas schnięcia do 2 godzin. Obydwie metody poza doskonałym czyszczeniem, usuwają wszystkie bakterie z roztoczami na czele oraz nieprzyjemne zapachy.

Jeżeli chcieliby Państwo zapewnić swoim roślinom odpowiednią opiekę w biurze, zachęcamy do skorzystania z naszej usługi serwisu kwiatowego. Profesjonalna opieka zapewni roślinom długą żywotność i świeżość. Dzięki czemu przez długi czas będą cieszyły państwa oczy i zdobiły wnętrza. Zapewniamy opiekę nad roślinami, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych takich jak: przesadzanie, podlewanie, nawożenie, pielęgnację liści, usuwanie uschniętych tkanek, przycinanie i formowanie kwiatów, zwalczanie chorób i szkodników.